KONST / Litografier / Färglitografier 13767378
nr 1376 7378
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Segelbåt 6 Bogserbåt. Signerade. Motivet: 6x10 & 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:31:12
28/1 23:01:57
500 kr
29/1 21:01:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson